Komentáře

1 Tessinka Tessinka | 2. dubna 2014 v 19:33 | Reagovat

On nesmí umřít !!!! že nám tohle neuděláš .... :D jinak skvělá kapča !!! :)

2 Erin Erin | Web | 2. dubna 2014 v 19:47 | Reagovat

Měla jsem takovou radost, když jsem tady viděla další kapitolu :3
No, ale nejdřív k tý škole. Já to moc neřeším. Někdy si látku přečtu před spaním, někdy se učím, ale vždy něco alespoň trochu napíšu. Prostě odmítám být bez toho, co bych měla ráda. Ono je fajn mít super známky, ale být bez psaní mi za to nestojí. Nemám tudíž samé jedničky- neměla bych je ani kdybych se jenom učila, ale... zatím mi to vychází a nemůůžu si na nic stěžovat. Někdy mám víc času na psaní, někdy míň, ale vždy se tam najde kousíček. Takhle to dělám už poměrně dlouho dobu, páč jsem v prváku skoro nepsala kvůli škole. A prostě mě sralo, že stavím školu před psaní za každou cenu, takže teď je to vyvážené :-D
Ale ke kapitole.
Nevěřím tomu, že Nick umře, ale ani by mě to nepřekvapilo. Jaksi jsi schopná všechno, ale řekla bych, že jeho nezabiješ. Ne tak, že bys ho úplně odstranila z příběhu. Anna byla drsná, ale rozhodně ty problémy stály za tu poslední větu, na kterou jsem čekala 31 kapitol! :-D Prostě krása, jenom s tím skoro umíráním to zas tak krásný není. Ale je to prostě tak mnohem víc akčnější, když ti někdo řekne, že tě mluje, když ztrácí krev po půl litrech, než jenom tak, normálně.
Takže, jen tak dál, jsem zvědavá, jak to dopadne s Nickem, a taky s Tristanem---> já ani nevím, jak jsem k němu došla, proč jsem si ho oblíbila, když je kolem takových jiných postav, které mají i více prostoru. Ale ne, Tristan je prostě nenahraditelnej :-)

3 Erin Erin | Web | 6. dubna 2014 v 20:32 | Reagovat

Díky moc za komentáře, hrozně mě potěšili :-) Abych to tak řekla... Se Samem to bude ještě složitější, ale rozhodně se z něj hajzl nestane. Ne jako z Nathana :-D
No a pak- neboj se, nejsi jediná. Takhle to já mám z mamkou. Na taneční mě vozila i odvážela- tramvaje nemáme a poslední bus k nám jede ve čtyři odpoledne, pak až zase v jedenáct v noci *prdelka světa* =D A jsem ráda, že máš podobný názor na alhokol. Ráda bych někdy zkusila se opít úplně do němoty, ale nemám ráda, když nemám věci pod kontrolou. Nechci, aby se mi vymkly z rukou, mám prostě strach z toho, co by se mohlo stát. Takže já celý večer piju jednu skleničku puškina se spritem a jsem spokojená, nemusím vědět, jak se jmenuju :-)

4 Zuzka Zuzka | Web | 7. dubna 2014 v 7:40 | Reagovat

Vau, četla jsem jen tuhle kapitolku, ale úplně mne pohltila. Chudák Anna, chudák Nick...! Doufám, že je nenecháš umřít;-) Opravdu píšeš moc hezky, máš můj obdiv;-)
Děkuji moc za krásný zážitek,ráda se vrátím i k dřívějším kapitolkám;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.